۱٫ در هر سطح آموزشی کارگاه تخصصی غدیرپژوهی (۱۵ جلسه)، ۱۲۰ امتیاز از مجموع ۵۰۰ امتیاز، به حضور غدیرپژوهان در جلسات درسی اختصاص یافته است. به ازای حضور کامل غدیرپژوه در هر جلسه­، ۸ امتیاز در نظر گرفته می‌شود.

۲٫ غدیرپژوهان در صورت تأخیر در حضور، مشمول کسر امتیاز می‌گردند. میزان کسر امتیاز، به ازای هر ۲ دقیقه تأخیر ۰٫۱ می‌باشد.

۳٫ غدیرپژوهان در صورت غیبت در جلسه­ی درسی گروه خود، می‌توانند در جلسه­ی درسی مشابه، همراه با گروه‌های دیگر شرکت کرده و بخشی از امتیاز حضور را کسب نمایند.

تبصره­ ی ۱: حضور کامل در این جلسه، همراه با گروه‌های هم‌دوره ۷ امتیاز خواهد داشت.

تبصره ­ی ۲: حضور کامل در این جلسه، همراه با گروه‌های غیر هم‌دوره ۶ امتیاز خواهد داشت.

تبصره­ ی ۳: ثبت اطلاعات حضور و غیاب در این جلسات، فقط از طریق اعلام مکتوب به مدیر مرکز مربوطه، امکانپذیر خواهد بود.

۴٫ مسئولیت ثبت اطلاعات حضور و غیاب، بر عهده­ی غدیر‌پژوه می‌باشد.

تبصره­ ی ۱: در مراکز آموزشی که مجهز به دستگاه حضور و غیاب الکترونیکی می‌باشند، مسئولیت پیگیری معرفی به دستگاه، بر عهده ­ی غدیر‌پژوه بوده و برای این منظور باید به مدیر مرکز، مراجعه نماید.

تبصره­ ی ۲: در مراکز آموزشی که حضور و غیاب به صورت دستی (فرم حضور و غیاب) صورت می‌گیرد، مسئولیت ثبت مشخصات و ساعت ورود در فرم مربوطه، به عهده­ی غدیر‌پژوه می‌باشد.

تبصره­ ی ۳: بدیهی است عدم ثبت اطلاعات حضور و غیاب، به منزله­ ی غیبت غدیر‌پژوه می‌باشد.

۵٫ سه جلسه غیبت متوالی و پنج جلسه غیبت غیر متوالی در یک سطح آموزشی، به منزله­ ی انصراف غدیر‌پژوه تلقی می‌گردد.

تبصره ­ی ۱: در صورت تمایل غدیر‌پژوه انصرافی، به ادامه­ ی حضور در دوره ­ی آموزشی، غدیر‌پژوه باید درخواست خود را با ذکر علت غیبت، به صورت کتبی در فرم درخواست‌آموزشی ثبت و به مدیر مرکز تحویل نماید.

تبصره­ ی ۲: درخواست غدیر‌پژوه انصرافی، توسط مدیر مرکز آموزشی، مورد بررسی قرار می‌گیرد و غدیر‌پژوه در صورت تأیید مدیر مرکز و با شرایط خاص، امکان شرکت در ادامه­ ی دوره را پیدا می‌کند.

۶٫ غدیرپژوهان در صورت درخواست تغییر گروه، لازم است نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند و فرم را به مدیر مرکز تحویل دهند. بدیهی است مسئولیت عدم ارائه درخواست تغییر گروه و امتیازات کسر شده، به عهده­ ی خود غدیر‌پژوه می‌باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>