۱٫کلیه علاقمندان به شرکت در هریک از دوره‌ها و کارگاه‌های مؤسسه غدیرشناسی، لازم است در اولین مرحله از مراحل ثبت‌نام، اقدام به «پیش‌ثبت‌نام» نموده و کارگاه آموزشی مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

۲٫چنانچه یک متقاضی، تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه آموزشی مؤسسه داشته باشد، لازم است برای هر کارگاه اقدام به پیش‌ثبت‌نام جداگانه بنماید.

۳٫علاقمندان به شرکت در کارگاه‌های آموزشی مؤسسه غدیرشناسی، پس از تکمیل فرم پیش‌ثبت‌نام” اقدام به پرداخت هزینه پیش‌ثبت‌نام خواهند کرد. مقدار این هزینه در هر دوره، به تفکیک کارگاه آموزشی، روش آموزشی، شهر و استان، از سوی مؤسسه اعلام خواهد شد. 

۴٫مبلغ فوق به هیچ وجه (حتی درصورت عدم ثبت‌نام نهایی غدیرپژوه و یا عدم حضور وی در اولین جلسه) قابل استرداد نیست.

۵٫غدیرپژوهان پس از تکمیل فرم پیش‌ثبت‌نام، بلافاصله یک برگ کارت نذر غدیر (خام) را از مسئول ثبت‌نام دریافت می‌کنند، لکن تکمیل کارت نذر غدیر از سوی غدیرپژوهان، پس از شرکت آنان در اولین جلسه کلاس، و در صورت تمایل به آنان به ادامه حضور در کارگاه صورت خواهد گرفت. لذا تأکید می‌شود که تکمیل کارت نذر غدیر نباید قبل از شرکت در کلاس (یک جلسه آزمایشی) صورت پذیرد.

۶٫ثبت ­نام داوطلبان شرکت در هریک از دوره‌ها و کارگاه‌های مؤسسه غدیرشناسی، در صورتی قطعی خواهد شد که پس از پیش‌ثبت‌نام، به صورت آزمایشی در یک جلسه کلاس حضور یافته و سپس اقدام به ثبت‌نام نهایی نمایند. 

۷٫متقاضیان تا قبل از تکمیل فرم پیش‌ثبت‌نام و حضور در یک جلسه آزمایشی، مجاز به ثبت‌نام نهایی نمی‌باشند.

۸٫مدارک لازم جهت ثبت­نام نهایی در هر دوره عبارت است از: دو قطعه عکس، کپی کارت ملی، تکمیل کارت نذر غدیر (یک عدد(

۹٫ثبت ­نام­ کنندگان نهایی فقط تا پایان جلسه چهارم هر دوره فرصت دارند تا نسبت به ارائه مدارک فوق اقدام نمایند. در غیر اینصورت به ازای هر هفته تأخیر، ۲ امتیاز منفی برای غدیرپژوه منظور خواهد گردید.

۱۰٫برای کل کلاس های سطح ۱ فقط تکمیل یک عدد کارت نذر غدیر از سوی غدیرپژوه، کافی است.

۱۱٫هر غدیرپژوه پس از پایان هر سطح، در صورت تمایل به ارتقاء به سطح بالاتر، لازم است برای ورود به هرسطح جدید، یک کارت نذر جدید (به نام خود و یا به نام هر فرد دیگری که مایل به کمک به غدیر باشد) تکمیل نماید. به این معنی که هر غدیرپژوه سطح ۲ دارای دو کارت نذر فعال، هر غدیرپژوه سطح ۳ دارای سه کارت نذر فعال، و هر غدیرپژوه سطح ۴ دارای چهار کارت نذر فعال خواهد بود.

۱۲٫تعیین مبالغ کارتهای نذرغدیر برعهده تکمیل‌کننده کارت و با توجه به میزان تمکن مالی و اشتیاق وی برای استفاده از این کلاسها خواهد بود، لکن مؤسسه می‌تواند عنداللزوم، مبلغی را به عنوان حداقل تعیین نماید.

۱۳٫انجام ثبت‌نام از متقاضیان، فقط تا قبل از شروع سومین جلسه از هر گروه درسی امکان‌پذیر خواهد بود و مسئولان مراکز آموزشی پس از برگزاری سومین جلسه هر گروه درسی، مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان جدید نخواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>